Maler 20. Jhdt.
"Stillleben mit Sonnenblumen und Früchten", Öl auf Platte, 65,5 x 92 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.05.2017 - 15:47
- Vyvolávací cena:
Maler 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 10.05.2017 - 15:47 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.05. - 10.05.2017 |